"Mācāmies citādi" 13.02.2012 22:42

Šī gada projektu nedēļas tēma "Mācāmies citādi". Projektu nedēļai izvirzīti vairāki uzdevumi, kas skolēniem un skolotājiem veicami kopā:

• piedalīties tematiskos pasākumos,
  • citādā veidā nekā ierasts skolā ikdienā pilnveidot zināšanas un prasmes,
  • 12. klašu skolēniem pabeigt savu zinātniski pētniecisko darbu un gatavoties Žetona vakara iestudējumam,
  • 10. klašu skolēniem sagatavot alternatīvu mācību stundu skolotājiem,
  • 11. klašu jauniešiem sagatavot tematisku pasākumu novada 9. klašu skolēniem,
  • iesaistīties un aktīvi darboties „Euroscola” projektā,
  • prezentēt un izvērtēt projekta nedēļas darbu.

Projektu nedēļa ir laiks, kad uz skolu varam aicināt viesus, nemainot mācību stundas. Tāpēc ģimnāzija organizē vairākas tikšanās ar interesantiem dažādu jomu profesionāļiem. Jau pirmajā projektu nedēļas dienā ar 10.-11. klašu skolēniem tikās valodniece un Saeimas deputāte Vineta Poriņa, aicinot katru klātesošo domāt par savas izvēles nozīmīgumu gaidāmajā referendumā. Viņa iepazīstināja jauniešus ar saviem pētījumiem par latviešu valodas situāciju Latvijā. Savukārt ar 5.-6. klašu meitenēm par veselības un higiēnas jautājumiem runāja SIA "Bella" pārstāve.

Rīt 8 ģimnāzijas jaunieši dosies uz Cēsu Valsts ģimnāziju, lai kopīgi ar citām valsts ģimnāziju komandām vairāk iepazītu dabaszinības.

pasākumi