Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

"Mācāmies citādi" jeb projektu nedēļa turpinās 16.02.2012 22:14

Trešdien no rīta tika sagaidīti visi skolas viesi, kuriem bija iespēja novadīt visu klašu skolēniem stundu un iejusties skolotāja lomā. Pie mums viesojās deju skolotāja, ekonomiste, arhitekte, policists, uzņēmēji, ugunsdzēsēji, ainavu arhitekte u.d.c. Pēc mācību stundas skolas vadība bija noorganizējusi īstu preses konferenci, kuras laikā katrs no skolēniem varēja visiem viesiem uzdot sev interesējošus jautājumus. Skolēni bija patiesi atsaucīgi un par katru jautājumu nopelnīja arī simbolisku dāvaniņu – pildspalvu ar skolas emblēmu.Dienas otrajā daļā skolā ieradās ASV vēstnieces vietniece Karina Maklelanda un dalījās ar saviem iespaidiem par Latviju un latviešiem. Jaunieši uzdeva visdažādākos jautājumus- gan politiska rakstura, gan visvienkāršākos par ikdienas lietām, jo ir taču tik interesanti uzzināt, kā cilvēks no tik lielas valsts kā Amerikas jūtas mūsu mazajā Latvijā. Vēstnieces vietniece iedrošināja jauniešus interesēties par izglītības iespējām ASV. Tā kā mūsu skolas projektu nedēļa sakrīt vienā laikā ar Ēnu dienu, vēstnieces vietnieces ēna Artūrs Naglis arī paviesojās mūsu skolā. Pēc konferences jaunieši sarunā ar Artūru noskaidroja, ka viņš ir iesniedzis dokumentus 6 amerikāņu augstskolās. Viņš pastāstīja par iespējām, kuras noteikti būtu jāizmanto jaunietim, ja viņš ir ieinteresēts nākotnē studēt Amerikā. Starp citu, arī ģimnāzisti bija ēnas, bet par to vairāk lasīsiet skolas avīzītē "Litrs Burtu".

Justīne Leitarte, jaunā žurnāliste


P.S. Ļoti noderīga saite, ja redzi sevi kā studentu Amerikā, - www.educationusa.lv.


Pievienotie attēli