Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

LLU aicina vidusskolēnus sekot studentiem 21.01.2020 18:31

12. februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) norisināsies akcija "Vidusskolēns – studenta sekotājs", kuras ietvaros ikvienam vidusskolēnam būs iespēja kļūt par sekotāju kādam no LLU studentiem un visas dienas garumā piedalīties lekcijās un laboratorijas darbos, kā arī iepazīt studentu sadzīvi.

Virtuāla sekošana draugiem, paziņām vai pat nepazīstamiem cilvēkiem ir ierasta prakse sociālajos tīklos, kas ļauj iepazīt "izsekotā" cilvēka ikdienas gaitas, intereses un pat domas. Taču virtuāla sekošana nav salīdzināma ar īstu sekošanu, kad sekotājam ir iespēja ne tikai no malas visam sekot līdzi, bet arī pašam kļūt par daļu no izsekotā cilvēka dzīves.

Šādu iespēju vidusskolēniem piedāvā LLU, kad ikviens Latvijas skolēns varēs klātienē sekot studentu ikdienas gaitām. Īsta sekošana studentam vidusskolēniem dos iespēju uz vienu dienu pilntiesīgi piedalīties augstskolas dzīvē, iepazīties ar studiju vidi, mācībspēkiem un sadzīvi. Turklāt tie, kas pēc vidusskolas absolvēšanas nolēmuši studēt LLU, varēs noskaidrot visus sev neskaidros jautājumus par uzņemšanu, nepieciešamajiem dokumentiem un studijām Jelgavā.

Vidusskolēni var pieteikties kļūt par sekotāju studentam kādā no 8 LLU fakultātēm – Lauksaimniecības, Meža, Vides un būvzinātņu, Veterinārmedicīnas, Tehniskās, Informācijas tehnoloģiju, Pārtikas tehnoloģijas un Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes.

Pieteikšanās, lai kļūtu par studenta sekotāju, notiek līdz 7. februārim, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski.

Avots - https://www.llu.lv/lv/raksts/2020-01-16/llu-aicina-vidusskolenus-sekot-studentiem-labak-vienu-reizi-izsekot-nevis-10

 


Pievienotie attēli