Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Literatūras svētki Dobeles Valsts ģimnāzijā 25.01.2013 09:48

Mūsu jaunieši - Marta Puķāne (7.a), Grēta Grantiņa (7.a), Anna Terēze Lase (8.b), Kate Karolīna Tomašūne (9.a), Anna Vilka (10.), Marta Beāte Botere (10.), Annija Krūmiņa (11.a) - Dobelē skatītājiem piedāvāja dzejas montāžu, kuru izveidot palīdzēja skolotājas Aija Balode, Vaira Kamara, Solveiga Dāvidsone un Ilze Kļaviņa. Priekšnesumā izskanēja mūsu novadnieces Maijas Laukmanes dzeja, Talsu Valsts ģimnāzijas absolventu – Justīnes Leitartes un Oskara Volfa – dzeja, 11. klases skolnieces Lindas Baumanes dzeja, 8. klases skolnieces Annas Terēzes Lases skaņdarbs vijolei „Hiacinte”, absolventes Rūtas Bergmanes veltījums Talsu ģimnāzijai „Skolai” jeb mūsu skolas himna. Annija Krūmiņa: "Bija ļoti interesanti vērot citu skolu priekšnesumus par sava novada literātiem, kā arī tajā pašā laikā tuvāk iepazīties tieši ar mūsu pašu autoriem. Pasākums bija tiešām lieliski noorganizēts, bija ārkārtīgi interesanti un noteikti vēlētos piedalīties šādā pasākumā atkārtoti." Pasākumā novada literatūru prezentēja arī Dobeles, Tērvetes un Auces novada skolu skolēni.
Pēc pasākuma jaunieši un skolotāji devās un Dobeles novada muzeju, lai piedalītos radošajās darbnīcās, bet pa ceļam viņus sveica Dobeles daudzie sniegavīri :)
Dobeles pasākumu var apskatīt arī galerijā "Literatūras svētki".

Pēc divām nedēļām mūsu jaunieši dosies arī uz Siguldas Valsts ģimnāziju, lai piedalītos valsts ģimnāziju erudītu konkursā, bet 14. februārī valsts ģimnāziju florbola komandas pulcēsies pie mums pasākumā "Mēs mīlam florbolu".


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

valsts ģimnāzijas