Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Lepojamies ar savējiem! 15.10.2016 19:58

No 2. līdz 7. oktobrim Rīgā norisinājās UEFA Eiropas WU-17 meiteņu futbola čempionāta kvalifikācijas spēles. Arī mūsu ģimnāziste Līga Brigmane ir viena no Latvijas WU-17 izlases dalībniecēm. Viņai bija izdevība spēlēt pret spēcīgajām Vācijas, Turcijas un Velsas izlasēm.


Latvietes ieguva atzinību no Eiropas elites speciālistiem spēlē pret Vāciju par sīksto un neatlaidīgo spēli, kad rezultāts nebūt nebija patīkams (0:6). Spēle pret Turciju bija emocijām bagāta un ļoti sīva, tomēr spēles beigās turcietes izrāvās, un Latvijai nācās piekāpties ar rezultātu 1:2. Neizšķirti beidzās spēle pret pieredzes bagāto Velsas izlasi ar rezultātu 1:1, kur nācās pretiniecēm parādīt savu cīņassparu.


Romāna Kvačova vadītajā izlases komandā Līga spēlē pirmo gadu, bet valsts izlasē jau otro. Ir patiess prieks redzēt komandas izaugsmi un saņemt starptautiskas atzinības no citu valstu komandu treneriem! Ikdienā viņa pārstāv Talsu novada Sporta skolu, spēlējot Sieviešu 1. līgā, U-15 un U-17 zēnu komandās pie trenera Aivara Eņģeļa.


Paldies, Līgai Brigmanei par Talsu vārda nešanu pasaulē.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sacensības, sports