Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Leļļu izrāde "Ielāps" 06.06.2023 22:25

24.maijā mūsu skolā viesojās Latvijas leļļu izrādes klubs ar izrādi "Ielāps". 1.-2 klašu skolēniem bija iespēja noskatīties leļļu izrādi “Ielāps”, kurā ar klasiskas leļļu teātra izrādes valodu un paņēmieniem runāja par vispārcilvēcīgām vērtībām. Katram skolēnam liekot aizdomāties par saviem sapņiem un nepieciešamajiem resursiem to realizācijai. Izspēlējot izrādes notikumus, kuros izrādes galvenais varonis, pašam nenojaušot, ved sevi pretī sasniegumiem, ļauj saprast, ka neatlaidība un uzcītība ir vērtības, kas nepieciešamas, lai izvairītos no neveiksmēm un nolemtības sajūtas. Izrādes galvenais varonis ir rūķu zēns vārdā Diļļuks.

Izrādes nosaukums kalpo kā izrādes elements, kas, virzoties notikumiem, uzliek akcentu konkrētajai izrādes epizodei, kurā parādās nosaukumā pieminētais elements – ielāps, tādējādi atdzīvināja skatītāju interesi laikā, kad izrādes sižets sāk tuvoties atrisinājumam.

Pēc izrādes noskatīšanās skolotāji diskutēja ar skolēniem par dzīves plāniem, karjeras iespējām, uz talantiem un uzcītību balstītu nākotnes redzējumu.


Skolēniem izrādi bija iespējas noskatīties ar projekta "Latvijas skolas soma atbalstu."

Sandra Zvirgzdiņa
Projekta "Latvijas skolas soma"
koordinatore sklolā


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

Latvijas skolas soma