Latvijas un ārvalstu skolēnu atklātais konkurss - praktikums radioelektronikā 11.05.2022 19:28

6.maijā norisinājās atklātais konkurss radioelektronikā, kurā mūsu skolu pārstāvēja 6. klases skolnieki Jānis Dzelzkalējs un Olivers Zauls. Konkursa mērķis bija attīstīt skolēnu individuālās kompetences tehniskās jaunrades jomā un veicināt interesi par inženiertehniskajām profesijām. Konkursu organizēja Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Ventspils Jaunrades namu, Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociāciju. Rezultātu kopvērtējumā skolēni ierindojās 8. vietā, kas ir augsts sasniegums, startējot konkursā pirmo reizi.

Skolēnus konkursam sagatavoja Talsu Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs, radioelektronikas pulciņa vadītājs Guntars Ēcis.