Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls 08.02.2017 22:43

Šī gada 3. un 4. februārī  norisinājās 21. Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls, kurā tika noskaidroti labākie sportisti individuālajā, komandu un skolu vērtējumā. Talsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja 9.a klases skolniece Tīna Kaļinovska, kura sacensībās ieguva augsto trešo vietu.

Skolu ziemas olimpiskajā festivālā tika aicināts piedalīties ikviens Latvijas skolēns vecumā no 10 līdz 19 gadiem, lai izaicinātu sevi un savus vienaudžus dažādās ziemas sporta disciplīnās. Pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, kausiem un diplomiem.

Tīna stāsta par piedalīšanos sacensībās un gūtajām emocijām:

3. februārī es devos pārstāvet mūsu skolu uz Latvijas Skolu ziemas olimpisko festivālu Ērgļos. Latvijas Skolu ziemas olimpiskā festivāla mērķis ir popularizēt ziemas sporta veidus, veicināt vispārizglītojošo skolu un vietējo pašvaldību iesaistīšanos jaunatnes sporta aktivitātēs. Es piedalījos snovborda disciplīnā 2. vecuma grupā (2001.-2003.gads). Līdzi kā komandas pārstāvis devās mans tētis, kurš mani visas dienas garumā atbalstīja. Snovborda sacensibas norisinājās Viešūru kalnā netālu no Ērgļiem. Startējot pirmajā braucienā man bija trešais labākais laiks, tādēļ iekļuvu pusfinālā. Pusfināla braucienā neveiksmīga kritiena dēļ noslīdēju uz ceturto vietu, finālā iekļuva četri labākie, to skaitā biju arī es. Fināla braucienā atkal nācās neveiksmīgi nokrist, bet ar visu kritienu uzstādīju trešo labāko laiku savā vecuma grupā, iegūstot 3. vietu. Man bija liels prieks un lepnums pārstāvēt skolu šādās sacensībās.

Sveicam Tīnu ar iegūto trešo vietu un lepojamies ar savas skolas sportiskajiem skolēniem!


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports, sacensības