Latvijas Orientēšanās nakts 28.09.2021 20:48

Jau septīto gadu Latvijas Orientēšanās nakts notiek Eiropas sporta nedēļas laikā, kuras moto šogad ir #piecelies un piecel citus! Par tradīciju ir kļuvis, ka Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni aktīvi piedalās šajā pasākumā. Mazākie skolēni startē kopā ar ģimeni, bet lielākie dodas jau distancē patstāvīgi. Arī skolas darbinieki iepazīst Talsus tumšā diennakts laikā.

Tās ir trīs stundu sacensības. Sacensības notiek izvēles distancē -  pirms starta komandas saņem karti ar atzīmētām kontrolpunktu atrašanās vietām. Kontrolpunktiem ir dažādas punktu vērtības.  Komanda pati saplāno, kurus kontrolpunktus apmeklēt, lai savāktu iespējami lielāko punktu vērtību.  Tātad nav noteiktas distances garuma, bet tikai no dalībniekiem pašiem ir atkarīgs, cik un kurus kontrolpunktus komanda apmeklēs. Sacensības notiek dažādās Latvijas pilsētās, katrā pilsētā kā atsevišķs pasākums.

Apsveicam Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnu ģimenes ar izcīnītajām vietām 16 komandu konkurencē.

1.vieta komandai "Ragainie" - Rinalds Rullis (3.a klase) un tētis Jānis.

3.vieta komandai "3R kids " - Roberts Ķivulis (2.a klase) un tētis Kristaps ar mammu Sabīni.

4.vieta komandai "Džindžeri" - Markuss Tīdemanis (4.b klase) un tētis Uldis ar mammu Zani.

Apsveicam mūsu skolas darbinieci Daci Hartmani ar izcīnīto 1. vietu sieviešu komandu konkurencē!

Paldies visiem par dalību un aktīvi pavadīto laiku!

Sporta skolotāja

Sandra Zvirgzdiņa