Latvijas orientēšanās nakts 27.09.2020 23:24

Piektdien, 25. septembrī, Eiropas nedēļas laikā Talsos ceturto gadu notika Latvijas Orientēšanās nakts. Katru gadu aktīvi dalībnieki šajā pasākumā ir skolēni kopā ar ģimenēm, startējot Ģimeņu grupā. Komandā startē 2-5 dalībnieki. Šogad pieteicās 30 ģimenes. Lielākie skolēni varēja piedalīties jauktajā grupā Open-3, ja tajā startēja vismaz 1 dalībnieks vecāks par 18 gadiem.

Pirms starta komanda saņem karti ar kontrolpunktu atrašanās vietām, komanda pati saplāno, kurus kontrolpunktus apmeklēs 3 stundu kontrollaikā (20.00-23.00) tā, lai savāktu iespējami lielāko punktu vērtību. Atzīmēšanās notiek izmantojot Qrenteering mobilo aplikāciju, nolasot QR kodus kontrolpunktos.

Apsveicam uzvarētājus!

Ģimenes grupā

1. vieta - komanda "2RK" Roberta Kondrotoviča (6.a) ģimene

2. vieta - komanda "Mellenes" Rūtas Mellenbergas (6.a) ģimene

3. vieta - komanda "Lūši" Rinalda Ruļļa (2.a) ģimene

Jauktā grupa-Open 3

3. vieta - "Talsu superkomanda" startēja Nikola Grīnvalde (7.b)

Paldies visām ģimenēm, kuras startēja gan atkārtoti, gan uzdrīkstējās to darīt pirmo reizi!

Ikkatram šeit ir iespēja izmēģināt savus spēkus!

Sporta skolotāja Sandra Zvirgzdiņa