Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Latvijas Kultūras akadēmijas pasākums “Studenta kurpēs” 18.03.2022 14:08

No 21. līdz 25.martam, Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) piedāvā iespēju 10.–12.klašu skolēniem piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs”, aicinot apmeklēt vairāk nekā 30 klātienes un tiešsaistes lekcijas un nodarbības LKA piedāvātajās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās, kurās uzņemšana notiek 2022.gada vasarā.

Akcijā "Studenta kurpēs" skolēniem no visas Latvijas nedēļas garumā būs iespēja paviesoties LKA un kopā ar studentiem piedalīties studiju procesā: lekcijās, semināros un nodarbībās. Tā būs iespēja iepazīt studiju procesu, studiju programmas un to saturu, LKA studentus un pasniedzējus, kā arī novērtēt savu motivāciju, izvēloties LKA, kā iespējamo studiju vietu nākotnē.
 
Skolēniem ir iespēja apmeklēt daudzveidīgas teorētiskas un praktiskas lekcijas.
 

Vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi un ne vairāk kā uz 5 lekcijām!

Atvērtajām nodarbībām pieteikties iespējams elektroniski līdz 18.marta plkst. 23.59, aizpildot pieteikšanās formu: https://forms.gle/Ug6LavNzTsQCCxdeA

Plašāk par pasākumu lasi: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/informativie-pasakumi-studiju-interesentiem/studenta-kurpes/
 

Pievienotie attēli

Pievienotie faili