Latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti 12.04.2022 07:54

Publicēti Talsu novada latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti. Talsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja 15 dalībnieki no 8., 9. un 11., 12. klases.

8. klašu grupā olimpiādē piedalījās Māra Brigmane, iegūstot 3. vietu, Elisa Gabriēla Sūna, Rūta Skujiņa, Leo Brauers, Marika Jaunbērza – Bērziņa.

9. klašu grupā olimpiādē piedalījās Nameda Dombrovska, Agate Grunte, Karīna Ozola, Santa Lubgane, Elizabete Pēkšena.

11. klašu grupā olimpiādē piedalījās Estere Paula Pluģe, iegūstot novadā 2. vietu, Kate Cela, Paula Bodniece, Aleksandra Māra Tarlapa.

12. klašu grupā olimpiādē piedalījās Kristiāna Kristberga.

Skolēnus olimpiādei gatavoja latviešu valodas skolotājas Aija Balode, Aija Grīvane, Ilze Osipova, Madlēna Ūdre.  Apsveicam dalībniekus un viņu skolotājas!