Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

"Lāses Kausa" finālturnīrs 09.04.2017 20:41

8.aprīlī Olimpiskajā Skonto hallē notika skolēnu volejbola sacensības "Lāses Kauss". Šajā turnīrā tiesības piedalīties bija izcīnījušas mūsu skolas 10.-12. klašu meiteņu izlase. Visas dienas garumā notika volejbola sacensības. Skolēni varēja piedalīties un arī vērot dažādas citas sportiskas aktivitātes. Sacensībās piedalījās 31 vidusskolas meiteņu komanda.

Mūsu komanda teicami nospēlēja apakšgrupu spēles, savā apakšgrupā izcīnot 2. vietu, kas ļāva turpmākā turnīra gaitā cīnīties par 1.-12. vietu. Turpmākajā turnīra posmā saspringtā spēlē uzvarējām Zvejniekciema vidusskolu un piedzīvojām zaudējumu pret Daugavpils komandu, kas turnīra noslēgumā mums deva iespēju cīnīties par 5.-8.vietu. Diemžēl pēdējās spēlēs bija ļoti saspringtas un ļoti līdzīgās cīņās nācās atzīt sāncenšu pārākumu, gala rezultātā iegūstot 8. vietu. Jāatzīst, ka tas ir ļoti augsts sasniegums, jo konkurence bija ļoti liela, vairākās komandās spēlēja Latvijas jaunatnes izlašu pamatsastāva spēlētājas.

Paldies mūsu meitenēm par izturību un cīņas sparu. Komandā spēlēja Rūta Amstere, Laura Brāle, Rebeka Dragūne, Karīna Spunde, Paula Strādniece, Nikola Šakale (11.a klase), Laima Cīrule un Natālija Dragūne (12.a klase) un Adelīna Liepiņa (10.b klase).

Skolotājs Andris Šņoriņš


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports, sacensības, volejbols