Lampiņu projekts 23.12.2020 10:37

Ceturtā Advente piepildījusi ar gaismu ne tikai visu sirdis, bet izgaismojusi arī Talsu Valsts ģimnāzijas liepu aleju, radot prieku ne tikai ģimnāzijas saimei, bet arī talsiniekiem un pilsētas viesiem. Sirsnīgs paldies "DELNA - Sabiedrība par atklātību" – par iespēju realizēt projektu “Īsteno savu ideju skolā!” un projekta vadītājai skolotājai Ievai Sebrei, 9.b klases komandai – Līvai Eglītei, Katei Janitai Asarei, Paulai Kristiānai Eglītei, Kristenai Smildzējai, Mikum Krastiņam, Reinim Lozberam un klases audzinātājam Singuram Zariņam par ideju un projekta pieteikumu.

Paldies Ildzei Osei, Jānim Bērziņam un Zigurdam Bērzkalnam par šarmantajiem svētku viesiem, Irinai Rosickai par Ziemassvētku eglīti.

Īpašs paldies Jānim Sakniņam un SIA “CVS” vīriem par idejas pārvēršanu īstenībā!

Paldies Talsu pilsētas pārvaldei un tās vadītājam Ģirtam Kalnbirzem par atbalstu gaismas virteņu uzstādīšanā!

Foto: Dzintars Krastiņš

Lampiņu projekts