Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Labo darbu nedēļa 2021 14.10.2021 18:02

Labo darbu nedēļā 5.b klases skolēni nolēma atbalstīt mūsu mazos, četrkājainos draugus Talsu novada pašvaldības Dzīvnieku patversmē "Ausma". Skolēni sagādāja dzīvnieciņiem dažādus gardumus. Lielo maisu patversmē nogādāja Elīza, Rebeka, Patrīcija un klases audzinātāja Elīna. Skolēniem tā bija jauna pieredze, kā arī iespēja paust savu labestību, saņemot par to pretī prieku.

5.a klases skolēni ar vecāku atbalstu savāca ziedojumu - barību suņiem un kaķiem, kā arī segas, ko izmantot sunīšiem un kaķīšiem, kur gulēt. Klase 7. oktobrī devās ekskursijā. Skolēni bija dzirdējuši par patversmi, nu arī uzzināja, kur tā atrodas. Sākumā darbiniece pastāstīja, kā kaķīši un sunīši nonāk patversmē, kā tie tālāk var nonākt ģimenēs. Tad skolēni pastaigāja un apskatīja sunīšus, kaķīšus. Klases favorīts bija suns Rapsis. Tas bija draudzīgs, spēlējās ar bērniem, pat paklausīja dresūrai. Skolēni no patversmes gāja ar dalītām sajūtām. Citi pastāstīja, ka radinieki jau paņēmuši kaķīšus no patversmes, kāds bija gatavs kopā ar vecākiem atgriezties, lai adoptētu suni.

Arī 9.b klase vēlējās palīdzēt dzīvniekiem un kopīgi devās uz dzīvnieku patversmi "Ausma", nogādājot barību.

Savukārt 11.klase jau otro gadu Labo darbu nedēļā atbalstīja kaķīšus "Kaķu mājā", ziedojot barību un nepieciešamās lietas.


Pievienotie attēli