Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Kurzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 8. konference Liepājā 13.03.2017 13:49

10. martā Talsu Valsts ģimnāzijas zinātniski pētniecisko darbu autori un darbu vadītāji devās uz Kurzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 8. konferenci Liepājā. Uz Latvijas 41. skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumiem valstī no Talsu Valsts ģimnāzijas izvirzīti 17 zinātniski pētnieciskie darbi un 27 autori.

Ekonomikas sekcijā II pakāpi ieguva Katrīna Krūmiņa un Luīze Fiļipova. Skolotāja Ieva Sebre.

Vēstures sekcijā I pakāpi ieguva Emīls Brigmanis un II pakāpi ieguva Sabīne Kļaviņa, kuru darbu vadītāja ir skolotāja Antra Grūbe.

Tieslietu sekcijā divi darbi un to autori ieguvuši I pakāpi - Katrīna Marija Krūmiņa un Agate Alsberga un Ieva Baldere. Skolotāja Antra Grūbe.

Politoloģijas sekcijā II pakāpi ieguva Marta Svinstere, darba vadītāja Antra Grūbe.

Ķīmijas sekcijā I pakāpi ieguvis Undīnes Skujiņas un Ināras Ņesterovas darbs, darba vadītāja Ilze Ventiņa.

Inženierzinātnē II pakāpes diplomu ieguva Edžus Kāpiņš un Klāvs Ronis Blūms, darba vadītājs Gints Dreifogels, savukārt III pakāpes diplomu ieguva Ralfs Spirga un Lauris Lūkass Kēnigsvalds, darba vadītājs Imants Fokerots.

Informātikas sekcijā II pakāpi ieguva Arta Kristapšteina un Artūrs Ozols, bet III pakāpi - Roberts Ivanovs un Ronalds Jurkāns, skolotājs Jānis Gedrovics.

Pārstāvot kulturoloģijas sekciju, III pakāpi ieguva Sigita Roga un Simona Lāsma Vītola, darba vadītāja Līksma Sokolova.

Latviešu valodniecības sekcijā Laima Edīte Cīrule ieguva II pakāpes diplomu, darba vadītāja Linda Matisone.

Pārstāvot veselības zinātnes sekciju, Natālija Dragūne un Rebeka Dragūne ieguva III pakāpes diplomu, skolotāja Ilze Ventiņa.

Bioloģijas sekcijā Sanija Ita Krēķe un Ramona Jekaboviča ieguva I pakāpi, darba vadītāja Ilze Ventiņa.

Zemes zinātnes sekcijā II pakāpi ieguva Rūdis Šnēbergs, bet III pakāpi - Edvards Mārtiņš Bernāns, darba vadītājs Mārtiņš Danne.

Sveicam darbu autorus un darbu vadītājus ar gūtajiem panākumiem, kā arī vēlam veiksmi Latvijas 41. skolēnu zinātniski pētniecisko darbu lasījumu konferencē Rīgā!


Pievienotie attēli

Pievienotie faili


Atslēgvārdi

zpd