Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Kur studēt? 01.03.2013 14:58

7. februārī Rīgas Ekonomikas augstskolas jeb Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga)  pārstāvji pastāstīja par komercdarbības un uzņēmuma vadības, kā arī ekonomikas un uzņēmējdarbības studijām augstskolā.

Liepājas Universitātes pārstāvji 21. februārī pastāstīja gan par studiju iespējām, gan par studentu dzīvi Liepājā. Liepājas Universitāte piedāvā plašas bakalaura studiju iespējas atšķirīgās jomās: Baltu filoloģija un kultūra, biznesa un organizāciju vadība, datorzinātnes, informācijas tehnoloģija, dizains, fizika, fotomāksla, jauno mediju māksla, komunikācijas vadība, kultūras vadība, logopēdija, matemātika, mehatronika, Eiropas valodu un kultūru studijas, skolotājs, sociālais darbinieks, tūrisma vadība un rekreācija vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija.

28. februārī - Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola jeb RISEBA pastāstīja par bakalauru studiju virzieniem: arhitektūra, audiovizuālā mediju māksla, biznesa psiholoģija, e-bizness, Eiropas biznesa studijas, sabiedriskās attiecības un reklāmas menedžments, uzņēmējdarbības vadība.

Katra no augstskolām uzsver savas priekšrocības un apliecina savu studiju programmu kvalitāti. Tāpēc aicinām vidusskolēnus ieklausīties, meklēt papildinformāciju un izvēlēties sev piemērotāko. Tāpat informējam par un aicinām jauniešus iesaistīties dažādu Latvijas augstskolu aktivitātēs (atvērtajās durvju dienās, sagatavošanās kursos, konkursos, ēnu dienās u.tml.), lai arī gūtu plašāku informāciju par iespējām.


Pievienotie attēli