Krosa stafetes 26.04.2018 10:12

25.martā Vandzenē notika skolu sacensības krosa stafetēs. Pirmie distancē devās vidusskolas zēni, kuri sacentās 3x2000 metru skrējienā. Mūsu komanda izcīnīja 2.vietu, par mata tiesu piekāpjoties Talsu 2.vidusskolai. Komandā startēja Sandis Braunfelds, Edgars Volfs un Artūrs Silgals.

Pēc tam izcilu sniegumu demonstrēja mūsu vidusskolas meitenes, kuras pārliecinoši izcīnīja 1.vietu 3x1000 metru skrējienā. Meiteņu komandā startēja Roberta Priedīte-Priede, Ketlīna Kālberga un Laura Brāle. Vidusskolu grupu kopvērtējumā mūsu skolēniem izdevās iegūt 1.vietu.

8.-9.klašu zēnu konkurencē 3x1000 metru distancē mūsu komanda pēdējā etapā spēja izcīnīt 3.vietu.  Komandas pārstāvji - Valters Romaško, Mārcis Roberts Krūmiņš un Rihards Gedrovics.

7.klašu grupā skrējēji sacentās 3x1000 metru skrējienā, zēnu konkurencē mūsu komanda ieguva 6.vietu, savukārt meitenes 7.vietu. Komandās startēja Ralfs Jānis Širmans, Artis Štāls, Roberts Arājs, Daniela Ilona Krūmiņa, Marija Rezonga, Paula Beāte Andrejeva.

Skolotājs Andris Šņoriņš

sports, sacensības