Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Krosa stafete 2022 28.04.2022 10:12

27. aprīlī pie Talsu 2. vidusskolas notika Talsu novada Pavasara kausa izcīņa krosa stafetēs skolēniem. Talsu Valsts ģimnāziju ar augstiem sasniegumiem pārstāvēja mūsu skolas labākie skrējēji. Kopumā trīs mūsu komandas izcīnīja 1. vietu.

2.-3. klašu grupā meitenēm pārliecinoši uzvarēja mūsu meitenes, komandā startēja Madara Grēta Jēkabsone, Karolīna Kronberga, Patrīcija Leimane. Savukārt 2.-3. klašu zēniem mūsu komanda 2. vietā, komandā startēja Kristers Liepiņš, Pauls Vicinskis un Ralfs Neifalts. Spraigā cīņā 4.-5. klašu grupā 1. vietu izcīnīja mūsu zēnu komanda, kurā startēja Leonardo Bardelli, Gustavs Kondrāts un Aksels Kēnigsvalds. 4.-5. klašu meitenēm 3. vieta, komandā startēja Madara Barone, Patrīcija Līna Bērziņa, Rebeka Turkopule. 6.-7. klašu grupā abas mūsu komandas izcīnīja 4. vietu, komandās startēja Līga Bergmene, Madara Romaško, Paula Zorģe, Roberts Kondratovičs, Edurds Sokolovs, Rūdolfs Šimpermanis. 8.-9. klašu grupā pārliecinošu uzvaru svinēja mūsu zēnu komanda, kurā startēja Kārlis Krampe, Adrians Māris Šņoriņš, Kārlis Aļehna. Vidusskolu grupā mūsu zēni 2. vietā - Kristers Kalašņikovs, Aleksis Leperts, Martins Svitiņš un meitenes 3. vietā - Rebeka Hohlova, Diāna Lubgane, Anna Fārenhorste.

Skolotājs Andris Šņoriņš


Pievienotie attēli