Konkurss "Sargāsim Latviju kopā" 02.05.2022 17:08

Ārlietu ministrija un tās sadarbības partneri – Aizsardzības ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un LATO - izsaka pateicību Talsu Valsts ģimnāzijai par audzēkņu aktīvu dalību zīmējumu konkursā “Sargāsim Latviju kopā!”.

No Talsu Valsts ģimnāzijas konkursā piedalījās Martins Keinis, Kristens Oskirko, Markuss Mackevičs, Jānis Puriņš, Martins Smilgainis, Beāte Vlada, Marta Dombrovica, Alans Zāģeris, Ernests Veļiks, Amanda Neifelde, Madara Stepiņa, Līva Aļehna, Andris Briedis, Arturs Ķīlis, Lauris Sandijs Priede, Daniels Millers, Eduards Sokolovs, Kristers Odzelevičs, Ance Strupe, Madara Leinarte, Emīls Grīnvalds, Daniels Baltušis, Valdis Bolšteins, Evelīna Skaraine, Aleksandra Tīrmane, Māra Brigmane, Kristers Olivers Pētersons, Oļegs Alksnis un Vilis Ričards Šidlovskis, Agate Grunte un Ance Jaroša, Keivo Zazītis un Niklāvs Matisons. Skolotāja Maija Aveniņa.

Konkursā piedalījās vairāki simti bērni un jaunieši no visas Latvijas – kopā tika saņemti 538 zīmējumi no 55 izglītības iestādēm. Ārlietu ministrija ir gandarīta par lielo atsaucību, darbu kvalitāti, skolēnu radošumu un būtisko ieguldījumu sava redzējuma par Latvijas drošību un aizsardzību paušanā.

Paldies par ieguldījumu bērnu un jauniešu interesē par NATO un Latvijas dalību Aliansē!

Konkursa laureāti saņēma balvas no Ārlietu ministrijas un NATO publiskās diplomātijas nodaļas, kā arī devās kopīgā ekskursijā uz Ādažu militāro bāzi un poligonu.

Vēlamies informēt, ka līdz 9. maijam Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) apskatāma skolēnu zīmējumu izstāde, kopā 40 skolēnu darbi. Izstāde apskatāma LNB darba laikā.

Laureātu un izstādīto darbu saraksts pieejams šeit: Noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss “Sargāsim Latviju kopā” | Ārlietu ministrija (mfa.gov.lv)

Informācija par izstādi pieejama šeit: https://www.lnb.lv/lv/skolenu-zimejumu-izstade-sargasim-latviju-kopa