Konkurss "Citāds pipars" 18.03.2017 22:43

18. martā novadu skolu jaunieši pulcējās Jauniešu dienā "Kopā esam, darām, varam" - "AR PUTNIEM!", kur visas dienas garumā piedalījās dažādās aktivitātēs - organizāciju parādē, iesaistījās sadraudzības aktivitātēs un komandu spēlēs, bet vakara noslēgumā pulcējās talantu konkrsa "Citāds pipars" finālā.

Konkursā "Citāds pipars" Talsu Valsts ģimnāzijas jauniešiem izdevās lieliski parādīt savus talantus un muzikālās dotības, ko novērtēja skatītāji ar grandiozām ovācijām.

Konkursā 3. vietu ieguva 12. klases skolniece Paula Štrausa, bet 1. vietu konkursā "Citāds pipars" izcīnīja ģimnāzistu muzikālā apvienība "Half past five" ar dziesmu "Ziemu apēst". Nu lūk, ziema ir apēsta, laiks pavasarim! Sveicam un lepojamies ar tik talantīgiem un radošiem jauniešiem!

konkurss