Konkursā "Valstis un valodas" 15.03.2016 14:24

Konkursu Āgenskalna Valsts ģimnāzija organizē, lai paplašinātu skolēnu redzesloku par Lielbritānijas, Krievijas un Vācijas ģeogrāfiju, vēsturi, politiku, kultūru, sportu, ievērojamiem cilvēkiem, tautu tradīcijām un paražām, lai dotu iespēju jauniešiem pilnveidot prasmi skaidri, pārliecinoši un precīzi izteikt savas domas svešvalodās.
Konkurss tika organizēts divās daļās. 1. daļā - viktorīnā "Vai tu zini?" - skolēniem bija iespēja parādīt savas zināšanas par minētajām valstīm. Savukārt 2. daļā radoši uzdevumi prasīja no skolēniem gan labas svešvalodu zināšanas, gan drosmi uzstāties publikas priekšā, gan atraktivitāti. Uzdevumi sintizēja mūsdienīgo ar klasiku, piemēram, artaktīvi priekšnesumi radās, kad jaunieši no Šekspīra dzejoļa radīja repa dziesmu.

Sakām paldies kolēģiem par interesenato pasākumu!

Konkursā "Valstis un valodas"

konkurss, valsts ģimnāzijas