Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Ķīmiķu skolai otrā sezona 23.10.2012 16:21

Jauno ķīmiķu skolas mērķi ir ieinteresēt skolēnus ķīmijas priekšmeta apguvē; radīt labāku attiecīgā temata izpratni, iekļaujot nodarbību saturā jautājumus,  kas netiek aplūkoti stundā; pēc iespējas vairāk darboties praktiski un apgūt ķīmiķim nepieciešamos darba paņēmienus; izmantot ikdienā lietotas un pazīstamas vielas un salīdzinoši vienkāršu tehnisko aprīkojumu.

Jauninājums ir Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes dotā iespēja centīgākajiem skolas dalībniekiem saņemt noteiktu skaitu kredītpunktu, iestājoties LU Ķīmijas fakultātē. Tomēr ikkatram skolēnam nodarbības sniedz jaunu pieredzi neatkarīgi no nākotnes iecerēm - prasmes droši rīkoties laboratorijā, sadarboties ar dažādu skolu jauniešiem ir neapšaubāms ieguvums.

Katrs dalībnieks var augstu novērtēt iespēju vienu reizi mēnesī tikties ar augstskolas pasniedzējiem- oktobrī nodarbību vadīja fakultātes dekāne asoc. Prof. A. Prikšāne. Pasniedzējiem palīdz azarta pilni studenti – arī oktobrī demonstrējumi neapšaubāmi bija vizuāli iespaidīgi. Studenti ar savu atraktivitāti kliedē stereotipus par ķīmiķa tēlu – tas nav baltā halātā tērpt norūpējies zinātnieks, bet gan komunikabls, erudīts un daudzpusīgs pētnieks.

Izglītības pārvalde finansiāli atbalsta šo mācību aktivitāti, kas vieno skolēnus no četrām Talsu novada skolām un arī no Rojas un Dundagas novadiem. Nākošā nodarbība notiks 24. novembrī 10 00 Talsu Valsts ģimnāzijā.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

izglītības pasākums