Kalendārā Ketlīnas Kālbergas zīmējums 18.12.2015 11:46

Skolēnu atsaucība ar katru gadu pieaug un šogad konkursā piedalījās jau 405 dalībnieku no 48 Piejūras reģionā esošajām izglītības iestādēm. Tas ir par 100  dalībniekiem un  32 skolām vairāk kā aizvadītajā gadā. Priecē, ka šogad konkursā piedalījās skolēni no visām Piejūras reģionā esošajām deviņu pašvaldību izglītības iestādēm, bet aizvien grūtāk ir izvērtēt zīmējumus, jo maksimums kalendārā var iekļaut līdz 35 zīmējumiem.

No Talsu novada konkursā piedalījās 13 izglītības iestāžu - Stendes pamatskolas, Valdemārpils vidusskolas, Talsu Kristīgā vidusskolas, Lībagu sākumskolas, Talsu pamatskolas, Sabiles vidusskolas, Upesgrīvas speciālās internātpamatskolas struktūrvienības “Valgales skola”, Vandzenes pamatskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu novada vakara un neklātienes vidusskolas, Talsu sākumskolas, Talsu 2. vidusskolas un tās filiāles Laidzes pamatskolas skolēni. Kalendāru daiļos Stendes pamatskolas skolnieces Kristiānas Kristbergas, Talsu 2. vidusskolas skolēna Aksela Bremses, Talsu novada vakara un neklātienes vidusskolas skolēnu Elvitas Pūpolas un Kaspara Jekaboviča, Valdemārpils vidusskolas skolēnu Sindijas Stankes un Sandijas Driņķes un Talsu Valsts ģimnāzijas skolnieces Ketlīnas Kālbergas (skolotāja Malda Zīlniece), kā arī Upesgrīvas speciālās internātpamatskolas struktūrvienības “Valgales skola” audzēkņu Sniedzes Reines un Sergeja Ščukina zīmējumi.

SIA „ AAS Piejūra” izsaka pateicību visiem izglītības iestāžu pedagogiem un skolēniem par centību un piedalīšanos zīmējumu konkursā. Kalendārus saņems visi skolēni, kuri piedalījušies konkursā un iesnieguši savus zīmējumus.

konkurss