Jauno uzņēmēju skolas trešā nodarbība Talsos 24.01.2017 22:10

18.janvārī Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās nu jau trešā Jauno uzņēmēju skolas nodarbība šajā mācību gadā. Nodarbības tēma „Māka sevi pasniegt un lietišķā etiķete”. Kā jau ierasts, kāre pēc zināšanām vienuviet pulcēja ne tikai ģimnāzistus, Talsu 2. vidusskolas, bet arī Talsu Kristīgās vidusskolas un Liepājas pilsētas Draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolas jauniešus.

Rīta cēlienu atklāja BA Turība Komunikācijas fakultātes dekāns profesors Andris Pētersons. Lielai daļai ģimnāzistu tā bija jauka atkal tikšanās. Sarunas, aktivitātes, radošos uzdevumus vienoja tēma „Komunikācija”. Jaunieši uzzināja, kas ir laba komunikācija un kas ir tās pamatā, iepazīstināja draugus ar savām vērtībām, rituāliem un sev svarīgiem simboliem. Ik viens pārliecinājās, ka visvieglāk komunikācija noris, ja to iespējams veidot par sev interesantām un svarīgām tēmām.

Nodarbību starplaikā liepājnieki tika iepazīstināti ar Talsu pilsētas skaistākajām vietām.

BA Turība pasniedzējs Dainis Pilskungs iepazīstināja jauniešus ar lietišķās etiķetes smalkumiem. Pasniedzējs draudzīgi brīdināja par iespējamām multikulturālajām atšķirībām, ar kurām reizēm nākas sastapties, apceļojot pasaules valstis.

Diena noslēdzās ar draudzīgu talsinieku un liepājnieku izkustēšanos zumbas ritmos treneres Agneses vadībā.

Skolotāja Ieva Sebre

uzņēmējdarbības skola