Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Jauno uzņēmēju konference "Biznesa radars" 27.02.2017 21:39

24.februārī desmit mūsu skolas skolēni devās uz Ventspili, lai dzirdētu 15 veiksmīgu Latvijas uzņēmēju stāstus par sava biznesa izaugsmi un attīstību jauno uzņēmēju konferencē „BIZNESA RADARS”.

Konference izvērtās ļoti aizraujoša, jo guvām daudz atziņu un interesantu padomu no Latvijā pazīstamiem un pasaulē veiksmīgiem uzņēmējiem. Iedvesmojāmies gan no Latvijā ražoto pilngraudu pārslu „Milzu” īpašnieka Enno Ences teiktā „Tavs uzņēmums ir tik spēcīgs, cik spēcīga ir Tava komanda!”, gan no „Purpurs” īpašnieces Beātes Dronkas pārliecības „Tava ideja ir tik  liela, cik liels esi Tu pats”. Ilona Viļuma „GIGI BLOKS” dibinātāja jaunos un potenciālos uzņēmējus rosināja domāt, uzdodot jautājumu „Kas man jādara šodien, lai bizness augtu rīt?”. Savukārt, „Froont” līdzīpašnieks Sandijs Ruļuks ieteica „Iemācies teikt nē!”, kā arī „būvējot produktu, tas jādara pa posmiem, katrā posmā dodot notestēt”.

Ārkārtīgi pamācoša bija „Līderu skolas” blogera Jāņa Javas uzruna un sacītais: „Nevar sēdēt un gaidīt, vai pamanīs. Iniciatīva jāizrāda pašam.”

Pēc dalības konferencē 10.b klases skolnieks Viesturs atzina: „Ir jāizkāpj no savas komforta zonas un jāmēģina tik ilgi, kamēr sasniedz savu mērķi! ”, taču 11.b klases skolnieks un skolēnu mācību uzņēmuma dibinātājs Artūrs, atceroties Ernesta Štāla uzstāšanos, piebilda, ka „jāmācās klausīties klientos, jo viņi tev visu pasaka priekšā”.

Sirsnīgs paldies konferences rīkotājiem Zanei Ellerei un Mārtiņam Gineitim par mums doto iespēju piedalīties un piedzīvot tik daudz interesanta!

Rūta Amstere 11.a klases skolniece


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

konference