Jauno mediķu skolas 2.nodarbība 13.11.2021 18:14

15. novembrī plkst. 15.30 plānota jau otrā Jauno mediķu skolas nodarbība tiešsaistē par tēmu  "Jaunākais, kas saistās ar Covid-19 izpēti Latvijā un pasaulē", kuru vadīs  Ņikita Zrelovs, Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra jaunais zinātnieks, trīskāršais Latvijas Universiātes (LU) fonda stipendiāts, šobrīd studē LU Bioloģijas fakultātes doktorantūrā un BMC turpina savus pētījumus par bakteriofāgiem. 2021. gada 19. janvārī Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāts apstiprināja balvu ekspertu komisiju lēmumus un piešķīra piecas jauno zinātnieku balvas. Jauno zinātnieku balva tika piešķirta Mg. Ņikitam Zrelovam par darbu “Trīs no Antarktiskās ledus brīvas augsnes jaunizdalīto Caudovirales kārtas bakteriofāgu raksturošana”.

Informācija par pirmo nodarbību: