Jauno ķīmiķu skolas noslēgums 19.04.2016 11:03

Tradicionāli Jauno ķīmiķu skolas noslēgumā Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē tiekas jaunieši no visas Latvijas. Šogad pasākums notika 16. aprīlī, un uz to devās arī Talsu novada skolēni, kuri gada garumā bija apmeklējuši Jauno ķīmiķu skolu ģimnāzijā.

Jauno ķīmiķu skolu organizē LU ķīmijas fakultāte sadarbībā ar Talsu novada izglītības pārvaldi un Talsu Valsts ģimnāziju, ķīmijas skolotāju Ilzi Ventiņu. Šīs skolas nodarbības sestdienās apmeklē jaunieši no visām novada skolām, lai gūtu padziļinātas zināšanas ķīmijā, kas dod iespēju būt konkurētspējīgākiem, nākotnē izvēloties ar dabaszinātnēm saistītu tālākizglītību.

Ķīmijas fakultāte 16. aprīlī organizēja "Jauno ķīmiķu kaujas", kurās mūsu novada skolēni ieguva 3. vietu. Apsveicam komandas dalībniekus! Ceram, ka arī nākamajā gadā, atsākoties Jauno ķīmiķu skolas nodarbībām, tās būs tikpat apmeklētas un ļaus interesenti iepazīt ķīmiju.

jauno ķīmiķu skola