Jauno ķīmiķu skolas aktivitātes 30.05.2017 15:55

Uzplaukstot pavasarim, dabaszinātņu aktivitāšu sezona šajā mācību gadā beigusies un var teikt, ka notikumu raža ir savākta. Šī gada atslēgas vārds noteikti ir sadarbība. To apliecina arī pēdējie trīs notikumi.

Aprīļa beigās Talsu novada Jauno ķīmiķu skolas pārstāvju komanda devās uz Jauno ķīmiķu kaujām Rīgā, kur visu Latvijas komandu konkurencē ieguva 1. vietu. Skolēni no trīs Talsu novada skolām apliecināja zināšanas, asprātību un saliedētību.

Savukārt aprīlī sadarbojās Talsu pilsētas 8. klašu skolēni. Talsu Valsts ģimnāzijas pedagogi un viņu atbalsta komanda - 11.a klases skolēni organizēja konkursu  "Dabas zibšņi" skolēniem par dabaszinātņu daudzveidību.

Maijā ciemojāmies pie Virbu pamatskolas skolēniem ar demonstrējumiem fizikā un ķīmijā. Sadarbība ar jaunāko klašu skolēniem bija abpusēji jauka - Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni bērnus pārsteidza un ieinteresēja plašājā dabaszinātņu pasaulē. Virbu pamatskolas mazie skolēni iepriecināja 11.a klases audzēkņus un pedagogus Ilzi Ventiņu un Imantu Fokerotu ar sirsnīgo, atsaucīgo sagaidīšanu un patieso zinātkāri. Šī sadarbības diena deva spēku gada noslēgumam.

Skolotāja Ilze Ventiņa

Jauno ķīmiķu skolas noslēguma pasākumi

jauno ķīmiķu skola