"Jauno ķīmiķu kaujas" 25.04.2014 15:28

Sacensībās "Jauno ķīmiķu kaujas" piedalījās 11 komandas no visas Latvijas, Talsu novada komandu pārstāvēja Talsu Kristīgās vidusskolas, Talsu 2. vidusskolas, Valdemārpils vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši. Jauniešiem pasākuma laikā bija iespēja iepazīties ar Ķīmijas fakultāti un tās dažādajās laboratorijās vēroja eksperimentus un "ķīmijas šovus". Tad jau sekoja sacensības  "Jauno ķīmiķu kaujas", kurās Talsu novada komanda guva 2. vietu. Komandai bija jārisina ķīmijas uzdevumi atraktīvā formā, apliecinot gan zināšanas, gan attapību un asprātību. Vislielākais gandarījums bija par Talsu skolu jauniešu savsarpējo sadarbību. Visu Jauno ķīmiķu skolas jauniešu vārdā sakām paldies Izglītības pārvaldei par gada laikā sniegto atbalstu!

Ilze Ventiņa, ģimnāzijas ķīmijas skolotāja

jauno ķīmiķu skola