Jauniešu starptautisko programmu aģentūras projekta "Kontakts" mācības 24.04.2022 13:31

No 19. - 21. aprīlim norisinājas Jauniešu starptautisko programmu aģentūras projekta "Kontakts" mācības Lielvirbu muižā, Talsu novadā, kurā piedalījās mūsu skolas pašpārvaldes skolēni no 10.klases - Mikus Krastiņš, Diāna Lubgane, Anete Treide un skolotājs Singurs Zariņš.

Skolas pašpārvaldes skolēni kopā ar citām skolu komandām no Ventspils, Kuldīgas, Druvas un Liepājas mācījās strādāt komandās, saskatīt problēmas un tās risināt, izvirzīt mērķus un izveidot projektu, lai stiprinātu skolas pašpārvaldi. Trīs dienu garumā notika dažādas aktivitātes, spēles, tika gūtas jaunas prasmes un zināšanas, tika strādāts pie projekta veidošanas labbūtības veicināšanai skolā, kuru, ja tas tiks apstiprināts, būs jārealizē nākamaja mācību gadā.

Pirmā diena bija vairāk veltīta aktivitātēm un spēlēm, jauniešu savstarpējai saliedēšanai un iepazīšanai. Otrajā dienā tika apgūtas jaunas zināšanas par pilsonisko iniciatīvu, skolēnu līdzdalību un sākts strādat pie labbūtības projekta. Vakara daļā jaunieši izrādija savu iniciatīvu un dažu minūšu laikā izveidoja talantu koncertu, kur skolēni paši uzstājās, dziedāja, dejoja un spēlēja dažādus mūzikas instrumentus. Noslēguma dienā bija jāprezentē sava projekta ideja un jāsāk tā realizēt.