Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Jauniešu programma "Īssavienojums" 20.03.2019 10:33

Hei, jaunieti, vai arī Tu esi vēlējies drosmīgi mainīt pasauli vai vismaz savu tuvāko un tālāko apkārtni, taču nezini, no kuras puses sākt? Sāc LAMPĀ!

Ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu un Young Media Sharks līdzdalību tapusī LAMPAS jauniešu programma “Īssavienojums” sniedz ikkatram 9. – 12. klases skolēnam iespēju kļūt par vienu no vairāk nekā 200 festivāla veidotājiem un radīt tieši Tevi interesējošu saturu uz skatuves Riekstu kalnā festivāla laikā – 28. - 29. jūnijā Cēsīs. “Īssavienojums” ir īstā vieta idejām, cilvēkiem un tēmām, kas Tev rūp un interesē. Vai tā būtu kultūra, māksla, IT vai dārzkopība – ja Tu dedz par savu lietu, piesakies!

Piesaki sev aktuālu tēmu, par kuru gribētu un būtu gatavs veidot pasākumu Sarunu festivāla LAMPA ietvaros. Labāko ideju autorus aicināsim pasākumu izveidot, organizēt un vadīt LAMPĀ uz jauniešu skatuves “Īssavienojums”. Lai process būtu radošs un rezultāts produktīvs, nodrošināsim arī apmācības un mentoru konsultācijas. LAMPAS organizatori un citi nozaru eksperti atbilstoši pieteikto pasākumu tēmām dalīsies padomos, pieredzē un zināšanās, sniedzot iespēju ne tikai iegūt jaunas prasmes un pieredzi projektu vadībā, mācoties no labākajiem, bet arī būt sabiedriski aktīvam un praktiski līdzdarboties festivāla tapšanā. Vairāk par programmu un dalības noteikumiem lasi nolikumā, bet lai vārds “nolikums” Tevi nebiedē – informācijas nav nedz daudz, nedz tā ir sarežģīta. Apsolām, tā noderēs!

Lai LAMPA pildītos ar jauniem, spožiem prātiem un spilgtām nākotnes idejām, jauniešu iesaiste ir nepieciešama un ļoti gaidīta. Nāc, piesakies, piedalies un rīkojies, lai iegūtu Tu pats, iegūtu LAMPA un iegūtu sabiedrība!

Pieteikšanās termiņš: 2019. gada 4. marts – 24. marts

Informācija - https://festivalslampa.lv/lv/jaunumi/sakusies-pieteiksanas-jauniesu-programmai-issavienojums?fbclid=IwAR2oH3hgfULNpXJaWG3nW7M6Vl9k7chXamAJrSgubxMvhS2saPCy-ki20F4


Pievienotie attēli