Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Jaunieši - "Izlīguma nedēļas" dalībnieki 29.04.2013 20:42

Annija Krūmiņa (11.a): "Man ļoti patika jaukā gaisotne, bija ļoti interesanti klausīties dažādus dzīves piemērus, kuri bija kā pamācoši, tā arī saistoši, jo  labi zināms, ka ar situācijām, kurām atrisinājums var būt vai nu kriminālsods vai  abpusēji izdevīga vienošanās, bieži saskaras samērā liela sabiedrības daļa. Informācija par izlīgumu un tā sniegtajām iespējām, kuras netiek dotas kriminālprocesa turpmākā laikā, ir ļoti noderīgas. Domāju, ka turpmākajā dzīvē šīs zināšanas būs noderīgas."

Helēna Vāne (10.): "Es sapratu, ka izlīguma process ir ieviests nesen (Latvijā laikam 2005.g.) un ka tam ir ļoti nozīmīga loma cilvēkiem, kuriem ir kriminālā sodāmība, vai arī gadījumos, ja nav atrodams kompromiss starp divām pretējām pusēm. Probācijas dienesta darbiniekiem ir nozīmīgs darbs, jo tieši viņi novērtē to, cik kāds krimināli sodīts cilvēks ir bīstams sabiedrībai. Kā arī viņiem, dienesta darbiniekiem, ir stiprs raksturs, paciešot cilvēku negatīvismu, kamēr viņi cenšas šiem cilvēkiem palīdzēt. Viņiem arī piemīt spēja un prasme saglabāt konfidencionalitāti."

Renāte Nagobade (10.): "Šodien varēju vairāk uzzināt, kādi ir probācijas dienesta pienākumi. Tagad zinu, ka problēmu gadījumā var netiesāties, bet veikt izlīgumu, ietaupot laiku. Beigās pildījām aptauju un pārbaudījām savas zināšanas par dzirdēto. Esmu sapratusi, ka konfliktus var risināt dažādi."


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

izglītības pasākums