Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

„Jaunie Rīgas sargi: Atceries Lāčplēšus!” 24.09.2014 08:30

Iepriekšējā mācību gadā spēlē piedalījās ģimnāzijas 11. klases komanda un pozitīvi novērtēja spēles norisi. Lai piedalītos spēlē šogad, ir jāizveido sešu jauniešu komanda (3 zēni un 3 meitenes) vecumā no 14 līdz 19 gadiem (ieskaitot) un jāatsūta pieteikuma anketa, ko var atrast mājas lapā www.jaunierigassargi.lv, atbildot uz jautājumiem par Latvijas Brīvības cīņām, kā arī aprakstot savu motivāciju piedalīties spēlē. Pasākuma organizatori izvērtēs visas pieteikuma anketas un otro kārtu izvirzīs 20 zinošākās un motivētākās komandas, kas klātienē varēs piedalīties spēlē un misijas skrējienā „Atceries Lāčplēšus!”.

Pieteikuma anketa jāatsūta līdz 6.oktobrim! (Lūgums to izdarīt laicīgi un neatlikt uz pēdējo brīdi!) Spēle simulēs 1919.gada Brīvības cīņas, apgūstot vēstures notikumus, kas bija par pamatu Latvijas valsts izveidei. Spēle sastāvēs no diviem būtiskiem posmiem: apmācības sešās darbnīcās (Pārvietošanās pēc kartes un kompasa; komandu došana un izpilde; Latvijas Brīvības cīņu vēsture; slēpta pārvietošanās; pirmās palīdzības sniegšana.) un misijas skrējiena „Atceries Lāčplēšus!”, kurā jaunieši varēs pielietot apmācību procesā iegūtās zināšanas un prasmes. Komandām līdzi dzīvos un pasākumu vadīs grupas „Gainfast” solists, TV raidījumu vadītājs Kaspars Zlidnis.

Spēle jauniešiem ir bez maksas! Spēli organizē LR Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem,  biedrību ”MediaGids.

  Nolikums

Projekts tiek īstenots ar Valmieras, Grobiņas, Lielvārdes, Daugavpils, Gulbenes, Tukuma, Jelgavas, Siguldas pašvaldību, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Spēli atbalsta: Latvijas Dzelzceļa ritošā sastāva serviss, Tallink, Eco Baltia Vide, NRJ reklāmai, Flora Maiznīca, Kronis, Latvijas Kara muzejs, Rīgas skolēnu dome, Grobiņas KB, Ducis 7.


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Spēlē "Jaunie Rīgas sargi: Latvijas Hronikas"


Atslēgvārdi

spēle