Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Janvāra Uzņēmējdarbības skolas nodarbību vienojošā tēma - "Personīgais tēls internetā" 01.02.2023 21:15

Janvāra Uzņēmējdarbības skolas nodarbību vienojošā tēma bija "Personīgais tēls internetā". Tēmas ietvaros skolēniem bija iespēja iepazīties ar dažādām personībām un viņu darbu.
Paldies Biznesa augstskolai "Turība" par iespēju Talsu Valsts ģimnāzijas 10.klašu skolēniem zoom platformā tikties ar sociālo tīklu satura veidotāju Beāti Katrīnu Zeltiņu - Šķēli un sociālo tīklu mārketinga aģentūras "KlikKlik"  vadītāju Evu Onzuli.
Pēcpusdienā jaunieši devās mācību ekskursijā uz SIA "Krauzers", kur visus laipni uzņēma Talsu Komersantu kluba priekšsēdētājs un uzņēmuma "Krauzers" līdzīpašnieks Kaspars Eihe.
Skolēni tika iepazīstināti ar uzņēmuma veidošanās vēsturi, vērtībām, struktūru, darbības virzieniem un daudzveidīgajām karjeras iespējām. Klātienē tika apskatīta apbrīnojami jaudīga zāģmateriālu šķirošanas līnija, tika redzēts, kā top kamīnmalka, bija iespēja izstaigāt plašo teritoriju, kurā uzņēmums realizē savu darbību.
Paldies Kasparam Eihem par iespēju klātienē iepazīt vienu no lielākajiem Talsu novada uzņēmumiem - SIA "Krauzers"!
 
Eksursijas noslēgumā lauksaimniecības muzejā "Kalēji" tika apskatīta daudzveidīga ne tikai lauksaimniecības tehnikas, bet arī velo, moto, auto un neredzētu sadzīves priekšmetu ekspozīcija.

Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

uzņēmējdarbības skola