Izzini dabu savā pilsētā un novadā! 28.04.2014 10:41

Seminārā piedalījās 28 pedagogi no visas Latvijas - Ķekavas, Tukuma, Kuldīgas, un citām vietām, kā arī no Talsu novada. Ar uzņēmējdarbības vidi  Talsu novadā klātesošos iepazīstināja Maruta Blūma, Talsu novada attīstības plānošanas nodaļas vadītāja. Natālija Buile, VISC ģeogrāfijas un ekonomikas speciāliste, aktualizēja ideju par mācību nodarbībām novada dabas vides, kultūrvides, saimnieciskās darbības izzināšanai. Par savu labo piredzi stāstīja ģimnāzijas ģeogrāfijas skolotāja Aina Stāmere. To papildināja ģimnāzijas absolvente, šobrīd Ventspils augstskolas 1. kursa studente Anete Ūdre, prezentējot savu zinātniski pētniecisko darbu par dabas izziņas taku pie Talsu Valsts ģimnāzijas. Dienas otrajā pusē pedagogi devās izzinošā pastaigā „Dabas un novadpētniecības objekti Talsu deviņos pakalnos”, iepazinās ar Talsu novada muzeja dabas nodaļas piedāvājumu izglītības iestādēm, par kuriem pastāstīja Linda Smilga-Šimpermane, Talsu novada muzeja dabas nodaļas vadītāja.Seminārs noslēdzās ar SIA \"Talsu tipogrāfija\" apmeklējumu.

seminārs, pedagogi