Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Izlaiduma ekskursija 9. b klasei 27.08.2014 10:14

"Šī ekskursija bija lielisks piedzīvojums! Mums, protams, kā jau radošiem, jautriem, dzīvespriecīgiem, draudzīgiem klasesbiedriem bija jautri katru mīļu brīdi. Pat naktī mēs nespējām gulēt! Varbūt viens no iemesliem bija biedējošās, aukstās un veclaicīgās istabas, kurās mums it kā bija jāguļ... tomēr kurš gan guļ, kad ir palikusi tikai viena diena, kuru pavadīt kopā ar saviem klasesbiedriem (draugiem)? Šīs nakts laikā mēs paspējām uzņemt lielu daļu no 9.b šausmenītes, izložņāt bēniņus, nokaitināt dažus kaimiņus un pārbiedēt nejaušus garāmgājējus. Protams, nakts piedzīvojumi bija atmiņā paliekoši, bet to pašu viennozīmīgi var teikt arī par dienas laika aktivitātēm!
Mēs apmeklējām Lietuvas Dinozauru parku, kur varēja "iečekot" mehāniskus dzīvnieciņus (liela izmēra radījumus) - kā jau pēc parka nosaukuma var noprast - dinozaurus! Devāmies arī uz Delfināriju. Tur vērojām skaistu priekšnesumu delfīnu izpildījumā. Rāpāmies smilšu kāpās (Kuršu un Nagļu kāpā), kas nemaz nebija viegli! Karstums un sāpošās kājas lika par sevi manīt, bet skats, kas pavērās uzkāpjot, bija grūtību vērts! Jūra un smiltis visur, kur skaties! Visam pa vidu mūsu pōzēšana kamerām un arī lielā, vienīgā kopbilde.
Maršrutā tika iekļauts arī Raganu kalns, kur uzņēmām selfijus ar jocīgām un mazliet pat smieklīgām koka skulptūrām, piestājām arī pie jūras kraukļu ligzdošanas vietas, kuru sauc arī par Mirušo mežu, jo koki, kuros kraukļi apmetušies, patiešām izskatās miruši - bez lapām un balti. Iemeslu atradīsiet internetā! Vakarā devāmies izlūkot Palangas galveno tūristu ielu, bet vispirms izbaudījām saulrietu, esot uz laipas, kas veda jūrā pie skaistā skata! Jūra, saulriets, košās krāsas, vējš un rokās frī kartupeļi un kola. LIELISKI! Vakara gaitā vairāk kārt izaicinājām veiksmi mēģinot iegūt mantiņu, izvelkot to no spēļu automāta .. neizdevās. BET gardās vafeles ar šokolādi šo zaudējumu atviegloja. Tālāk sekoja jau iepriekš minētā nakts spocīgajā naktsmītnē..
Rīts bija smags, bet bijām gatavi doties uz Dzintaru muzeju. Tur mēs redzējām... dzintarus. Pēdējā pieturas vieta - atpūtas centrs "JOZIS". Tā bija pēdējā iespēja iztērēt atlikušo naudu un iegādāties pāris suvenīru, un to mēs arī darījām! Tur bija arī virvju trase, kafejnīca, bērnu laukums un pat kaut kas līdzīgs zoodārzam! Diemžēl mums bija pārāk maz laika, lai to visu izmēģinātu. Daži devās ieturēt kārtīgas pusdienas, bet citi steidza uz suvenīru bodītēm. Atgriezušies autobusā, mēs bijām gatavi doties mājās. Mazliet skumīgi, mazliet priecīgi.

Mazliet skumīgi, mazliet priecīgi mēs iebraucām Latvijā. par to liecināja arī ceļa segums. Daži šo ceļu pavadīja guļot, bet daži gremdējās atmiņās par pagājušo dienu. Lēni, bet neizbēgami pienāca laiks izkāpt. Uzkavējās tikai daži, jo bija taču jāsteidz uz Jāņa centru (pie Maximas) apskatīt jaunos veikalus. Vairākums vienkārši gribēja gulēt vai paēst, vai abus.
Tā pagāja 9.b pēdējā ekskursija. BET viss vēl nav beidzies! Četri fotoaparāti fiksēja mūsu gaitas šajās divās dienās un bildes ir DAUDZ! Tādēļ mēs vēl noteikti uzrīkosim bilžu vakaru un pirmizrādi 9.b šausmenītei "UNKNOWN"."

Dana Lāce, ģimnāzijas 9.b kl. absolvente.

P.S. Filmu ir iespēja noskatīties interneta vietnē http://www.youtube.com/watch?v=7DqBhDmIZaMAtslēgvārdi

klases pasākums, ekskursija