IT olimpiādē TVģ skolēnam 2.vieta! 21.11.2016 20:41

16. novembrī Ekonomikas un kultūras augstskola sadarbībā ar Alberta koledžu, Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociāciju un TELE2 Shared Service Center 11. un 12. klašu skolēniem rīkoja informāciju  tehnoloģiju olimpiādi OPEN MIND 2016/2017. Talsu Valsts ģimnāzijas 12. klases skolēns Edžus Kāpiņš olimpiādē ieguva otro vietu (skolotājs Jānis Gedrovics).

Edžus ieguvu 50% atlaidi studijām Ekonomikas un kultūras augstskolā vai Alberta koledžā.

Edžus par olimpiādes uzdevumiem: "Olimpiādē uzdevumi bija saistīti ar prasmi izmantot bezmaksas programmas kā alternatīvu populārajām maksas programmām, kuras tiek mācītas arī skolā informātikas stundās. Pašiem bija jāuzstāda un jāprot izmantot Linux operētājsistēma, kas ir bezmaksas alternatīva Windows operētājsistēmai, un arī nedaudz jāzina par Linux un Open Source programmu idejas vēsturi."

Apsveicam Edžu Kāpiņu un skolotāju Jāni Gedrovicu ar sasniegtajiem rezultātiem!

IT, olimpiādes