Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Inovācijas izglītībā: pieredze un prakse 01.12.2014 13:06

Tālākizglītības programma tiek īstenota sadarbībā ar Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru un Microsoft pārstāvniecību Latvijā.Programmā pārstāvētas dažādas Latvijas skolas, Talsos ieradās direktori no Dobeles Valsts ģimnāzijas, Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, Rīgas Angļu ģimnāzijas, Rīgas V.Zālīša sākumskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Ventspils vakara vidusskolas, Virbu pamatskolas, Liepājas Raiņa 6. vidusskolas.

Dalībnieki iepazinās ar Virbu pamatskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas darbību. 1. nodrbībā direktori strādāja kopā ar „Cunning Insights” komandu - Ernestu Jenavu, Kristapu Ozoliņu, Jāni Gribustu -, kas Latvijas un arī Eiropas skolām gatavojas piedāvāt invovatīvu programmu "Edurio", ar kuras palīdzību izglītības iestādēm būs iespēja ērti, ātri ievākt datus par dažādiem izglītības procesa elementiem.Programma piedāvās arī datu analīzi, rezultātu vizuālu atspoguļojumu.

2. nodarbībā “Līdzi laikam izglītībā” Aivars Gribusts, "Lielvārds" mācību līdzekļu centra valdes priekšsēdētājs, iepazīstināja ar digitālo bibliotēku mobilam skolēnam,kā arī ar citām aktualitātēm izglītības tehnoloģijās.

3. nodarbībā skolvadības labo pieredzi prezentēja Talsu Valsts ģimnāzijas direktors Gundars Sebris un Virbu pamatskolas direktore Sandra Bremane.

Diena noslēdzās ar mūžizglītības piedāvājuma iepazīšanu Talsu radošajā sētā, par kuru pastāstīja Zane Ziemele, radošās sētas menedžere.

Nākamā tikšanās plānota 2. semestra sākumā Dobeles Valsts ģimnāzijā.


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

seminārs