Gudrs vēl gudrāks ... 20.02.2014 21:57

Par piedzīvoto savās izjūtās dalās Artūrs:

"Pēc skolotājas pamudinājuma, konkursa anketu aizpildīju pēdējā pieteikšanās dienā. Kā par brīnumu, skolotāja pēc dažām dienām negaidīti zvanīja un teica, ka jābrauc filmēties šajā televīzijas spēlē.

Diena televīzijā iesākās ar nokļūšanu grimētavā. Tad studijā mūs, dalībniekus, iepazīstināja ar filmēšanas norisi. Pēc tam notika daži izmēģinājumi un sākās spēle. 1.kārtā atbildēju pareizi uz 6 (no 10) jautājumiem, taču ar to nepietika, lai iekļūtu 2.kārtā. Kaut arī neiekļuvu nākošajā kārtā, par iespēju nokļūt šajā spēlē un televīzijā esmu ļoti priecīgs.

Spēles beigās notika apbalvošana un priekšnesums, kurā uzstājās mūziķis Markuss Riva.

Pavadītais laiks studijā likās garš un nogurdinošs (kopumā filmēšana ilga ≈4,5 stundas), bet pašas interesantākās bija sarunas ar vadītājiem.

Ieteikums 9-tajiem, 10-tajiem un 11-tajiem – nenobīties, bet uzdrošināties piedalīties! Tas būs ļoti interesants piedzīvojums.

Paldies skolotājai Ievai Sebrei un direktoram Gundaram Sebrim par iedrošināšanu piedalīties! Paldies aktīvajiem klasesbiedriem, kuri mani atbalstīja spēlē!"

Spēli LTV1 būs iespējams noskatīties 28.martā.

Gudrs vēl gudrāks ...

konkurss