Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Ģimnāzisti "Elektronikas dienā 2015" 07.12.2015 14:04

Pasākumā kopā piedalījās vairāk nekā 160 dalībnieki.
Elektronikas pulciņi no visas Latvijas piedalījās konkursos un darbnīcās, kā arī izstādei bija sarūpējuši visdažādākās pašu izgatavotās iekārtas – sākot no odu atbaidīšanas sistēmas un beidzot ar funkcionējošu 3D printeri.

Konkursā "Elektroniķis 2015" meistarībā sacentās gan profesionālo skolu audzēkņi, gan interešu izglītības pulciņu dalībnieki. Apsveicam mūsu puišus un pulciņa vadītāju Gintu Dreifogeli, kuri ieguva 9.-12. klašu grupā 2. vietu!

9.-12.klašu komandu uzvarētāji: 1. vieta - Austrumlatvijas Radošo pakalpojumu centra pulciņš "Elektronika" (Rēzekne), 2. vieta - Talsu Valsts ģimnāzijas Elektronikas pulciņš, 3. vieta - Bērnu un jaunatnes centra “Rīgas Skolēnu pils” pulciņš "Radioelektronika".

Paralēli konkursiem jauniešiem bija iespēja tuvāk iepazīties ar augstākās izglītības iespējām elektronikas nozarē, tiekoties klātienē ar Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes pārstāvjiem un RTU Robotikas klubu, Ventspils Augstskolu, kā arī Transporta un sakaru institūta Robotikas klubu. Vēl pasākumā piedalījās arī Elektronikas un datorzinātņu institūts, mācību portāls “FIZMIX”, ceļojošā mācību laboratorija “TehnoBuss”, drošības pakalpojumu kompānija AS “G4S Latvia”, kā arī 3D printeru ražotājs SIA “Mass Portal”.

Šajā mācību gadā Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija atbalstīja arī ģimnāzijas projektu un deva iespēju iegādāties elektronikas pulciņam nepieciešamos materiālus 250 Euro vērtībā.


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Ģimnāzisti "Elektronikas dienā 2015"


Atslēgvārdi

elektronika