Ģeogrāfijas olimpiādes rezultāti 20.03.2017 21:52

22. februārī notika tiešsaistes olimpiāde ģeogrāfijā, kurā piedalījās 10.-12. klašu skolēni. Olimpiādē piedalījās 15 Talsu Valsts ģimnāzijas skolēni un visi uzrādīja ļoti labus rezultātus. Olimpiādei skolēnus gatavoja ģeogrāfijas skolotājs Mārtiņš Danne.

Olimpiādē piedalījās Edvards Mārtiņš Bernāns, Dinass Talents, Toms Koklītis, Anna Ošiņa, Emīls Brigmanis, Kārlis Lepa un Rūdis Šnēbergs.

Atzinību olimpiādē ieguva Samanta Pluģe, Klāvs Adiņš, Renāte Strazdiņa, Mārtiņš Grunte, Marks Siliņš un Undīne Skujiņa.

Olimpiādē trešo vietu ieguva 10. klases skolēns Sandis Braunfelds. Pirmo vietu un iespēju piedalīties valsts ģeogrāfijas olimpiādē ieguva 12. klases skolēns Ralfs Spirga. Apsveicam skolēnus un skolotāju Mārtiņu Danni ar lieliskajiem sasniegumiem!

olimpiādes