Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Gada labākais ekonomikā 11.07.2014 08:57

            Seminārā uzstājās šī gada Skolēnu mācību uzņēmumu Valsts mēroga fināla uzvarētāji SMU Koka tauriņi, par radošām mārketinga iespējām internetā stāstīja Draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks, bet par pārliecinātas pārdevēju komandas priekšrocībām savā pieredzē dalījās MoreSales Latvia direktore Dace Briede-Zālīte.

            Ar patiesu interesi pasākuma dalībnieki uzklausīja arī JA-YE Latvija programmu absolventes un uzņēmuma CasaDiVanna dibinātājas Anatas Balodes pieredzi, TV šova Firmas noslēpums uzvarētāja mūziķa un uzņēmēja Māra Plūmes, kā arī leģendāro velosipēdu ražotnes SIA Ērenpreiss Original dibinātāja un vadītāja Toma Ērenpreisa piedzīvoto ceļā uz veiksmi uzņēmējdarbībā.

            Pasākuma otrajā daļā svinīgā ceremonijā kopā ar JA-YE Latvija vadību titula „Gada labākais ekonomikā” ieguvējus sveica Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš, LR izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, kā arī JA-YE Latvija stratēģiskā partnera –Swedbank – valdes priekšsēdētājs Māris Mančinskis.

            Konkursa "Gada labākais ekonomikā" mērķis ir veicināt sabiedrības ieinteresētību par jauniešu un skolotāju uzņēmību darbojoties ekonomikas un uzņēmējdarbības jomās, sekmējot skolā gūto zināšanu izmantošanu dzīvē. Konkursa ietvaros JA–YE Latvija veicina sociāli atbildīgas sabiedrības un uzņēmēju veidošanos, kuri palīdz jauniešiem attīstīt uzņēmējspējas. Konkurss notiek jau 18. gadu.

            Nominācijā "Gada labākais skolotājs ekonomikā" laureātu vidū bija arī Talsu Valsts ģimnāzijas ekonomikas un komerczinību skolotāja Ieva Sebre. Skolotāju sveikt bija ieradies arī Talsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Aivars Lācarus.

            Par JA-YE Latvija Gada Jauno uzņēmēju 2014 tika pasludināts SkatSkat.lv dibinātājs un vadītājs Mikus Opelts.

            Laureāti balvās saņēma goda pildspalvas no Latvijas Valsts prezidenta un JA-YE Latvija, dāvanas no Swedbank, RTU Rīgas Biznesa skolas, Biznesa augstskolas Turība, Banku augstskolas, Vidzemes augstskolas, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes, Latvijas Ekonomikas attīstības foruma, kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras. Pasākumu informatīvi atbalstīja Inbox.lv.


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Sumināti gada labākie ekonomikas skolotāji


Atslēgvārdi

konference