Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Futbols vidusskolām 07.05.2012 20:54

Katrā komandā spēlē 11 laukuma spēlētāji un rezervisti. Talsu Valsts ģimnāzijas komandu pārstāvēja Artūrs Vierpe, Roberts Akmeņlauks, Ģirts Ansbergs, Toms Švēde-Grīnbergs, Alberts Vecmanis, Aleks Ziemelis, Artūrs Pētersons, Artūrs Ozoliņš, Kaspars Prūsis, Ansis Demiters, Mārcis Pagils un Helvis Gēgermanis.

Talsu Valsts ģimnāzijas komanda tika ielozēta vienā apakšgrupā ar Talsu novada vakara un neklātienes vsk un Rojas vsk. komandām. Pirmā spēle pret talsiniekiem. Spēles sākumā pēc veiksmīgi izpildīta stūra sitiena, pirmais pie bumbas tika T.Švēde-Grīnbergs un trieca to vārtos. Turpinājumā spēli vairāk kontrolēja ģimnāzijas komanda un spēles beigās pēc veiksmīga A.Ozoliņa caurgājiena, bumba tika nogādāta uz labo malu A.Ziemelim, kurš tālāk bumbu adresēja A.Demiteram, kurš bija nekļūdīgs – 2:0.

Otrā spēle pret Rojas komandu. Komandai pietika ar neizšķirtu, lai iekļūtu finālā un spēlētu par 1. vietu. Tomēr ģimnāzijas komanda gribēja uzvarēt, un tas attaisnojās. Pēc veiksmīgiem rikošetiem vārtu priekšā pie pirmā panākuma tika A.Pētersons. Artūram arī veiksmīgs caurgājiens pa kreiso malu un rezultatīva piespēle H.Gēgermanim, kurš sita bumbu vārtos. Šajā spēlē savu meistarība bija nepieciešams nodemonstrēt arī komandas vārtsargam A.Vierpem, kurš spēles beigās skaistā lēcienā atvairīja ļoti bīstamu sitienu. Rezultāts 2:0 un vieta finālā.

Fināls pret sīksto 2.vsk. komandu. Neveiksmīgs spēles sākums, kad tiek nogulēts pretinieku uzbrucējs savā soda laukumā, kurš neviena netraucēts raidīja bumbu vārtu tālajā stūrī. Visi centieni atspēlēties nevainagojās ar panākumu un spēle noslēdzās ar minimālu zaudējumu 0:1.

Kopumā skolas komanda aizvadīja labas spēles, parādīja gan individuālo meistarību, gan komandas sadarbību un godam izcīnīta 2. vieta.

Sporta skolotājs Artis Raitums


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports