Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Florbola turnīra "Mēs mīlam florbolu" rezultāti 17.02.2017 09:33

16. februārī Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē notika tradicionālais Valentīna dienas florbola turnīrs "Mēs mīlam florbolu". Turnīrā piedalījās 8 komandas - Liepājas Valsts 1. ģimnāzija, Ventspils tehnikums, Jūrmalas Valsts ģimnāzija, Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Talsu 2. vidusskola un, protams, mūsu skolas komanda.

Mūsu komanda turnīru iesāka ļoti labi - izcīnīja divas uzvaras un vienu reizi cīnījās neizšķirti, kas deva pirmo vietu savā apakšgrupā. Tomēr izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā tika piedzīvots zaudējums pret Rīgas Valsts 2. ģimnāziju un gala rezultātā mūsu komandai 5. vieta.Turnīrā uzvaru svinēja Talsu 2. vidusskolas komanda.

Mūsu komandā spēlēja: Ginters Āboliņš, Artūrs Silgals, Emīls Sauka, Toms Blumbahs, Martins Ziemelis, Rūdis Šnēbergs, Kristians Levendels, Rūdolfs Siliņš, Jānis Ieviņš, Andrejs Šķerbergs.

Paldies pasākuma atbalstītājiem: Talsu novada pašvaldībai, Talsu TIC, SEB bankai, picērijai „Stenders”!

Paldies visām komandām, kuras ieradās un piedalījās turnīrā!

Pielikumā rezultāti!

Sporta skolotāji Andris Šņoriņš un Singurs Zariņš


Pievienotie attēli

Pievienotie faili

Pievienotās galerijas

Florbola turnīrs


Atslēgvārdi

florbols