Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Fizikas olimpiādes rezultāti 09.02.2018 11:15

19. janvārī notika Talsu, Dundagas, Rojas, Mērsraga novadu fizikas olimpiāde tiešsaistē, kurā piedalījās mūsu skolas 9.-12. klašu skolēni, iegūstot godalgotas vietas visās klašu grupās. Skolēniem sagatavoties olimpiādei palīdzēja skolotāji - Guntars Ēcis un Imants Fokerots.

9. klašu grupā 2. vietu ieguva Aleksis Otersbergs (skolotājs Guntars Ēcis). 10. klašu grupā 3. vietu ieguva Edgars Volfs (skolotājs Guntars Ēcis). 11. klašu grupā 1. vieta Sandim Braunfeldam, 2. vieta Renātei Strazdiņai, bet atzinība pienākas Rinaldam Raivo Romanovskim (skolotājs Imants Fokerots). 12. klašu grupā divas 1.vietas mūsu skolēniem - Laimai Bērziņai un Danielam Pelītim, taču 3. vieta Jānim Robertam Gaigalam (skolotājs Imants Fokerots).

Apsveicam un lepojamies ar lieliskajiem sasniegumiem!


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

fizika, olimpiādes