Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Euroscola 22.02.2012 21:39

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs šajā pavasarī rīko konkursu 10.-12.klašu skolēniem „Eiropas Parlamenta vēlēšanas skolā”. Galvenā balva — iespēja piedalīties EUROSCOLA un doties apmaksātā braucienā uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā. Jauniešu domubiedru grupas savas aktivitātes, gatavojoties konkursam, aizsāka jau projektu nedēļā, bet šī un nākamā nedēļa ir aktīvs priekšvēlēšanu laiks. Skolas gaiteņos izlikt plakātus, reklāmas sociālajos tīklos, tikšanās ar saviem vēlētājiem (skolasbiedriem), savs idejas reklamēšana arī medijos - tās ir aktivitātes, kas jāveic, lai katra jaunizveidotā apvienība nokļūtu galamērķī - EP Strasbūrā.

Arī skolas mājas lapa atbalsta priekšvēlēšanas kampaņu un EP vēlēšanas ģimnāzijā, tāpēc sadaļā "Skolēniem" - "Projekti"ir izveidota īpaša sadaļa "Euroscola", kurā apvienībām ir iespēja ievietot savas reklāmas, bet vēlētājiem (9.-12. klašu) jauniešiem, kā arī citiem interesentiem iepazīties ar katru no ģimnāzijas Euroscolas dalībniekiem.

Pirmie savu reklāmu iesniedza  "DEMO", tāpēc vieņiem īpašs bonuss - reklāma ir skatāma jau šeit!!! Šo apvienību veido Uvis Egliens (10.a), Niklāvs Kālbergs (10.a), Linda Baumane (10. a), Diāna Miķalsone (11.b) un Līva Meirupska (11.b).  Viņu devīze: "Democracy is the best for citizens and all the rest!"

reklamaAtslēgvārdi

pasākumi