"Uzdrīksties uzvarēt!" 15.10.2014 08:34

Semināra pirmajā daļā gan skolēni, gan skolotāji varēja apgūt kā uzsākt biznesa plānošanu un izprast kā SMU izveidošana skolas laikā ietekmē jauniešu dzīvi nākotnē, pat ja tā nebūs saistīta ar uzņēmējdarbību. Latvijā zināmi uzņēmēji, mārketinga un pārdošanas eksperti Indra Miklāva, Inese Andersone un Mārcis Krastiņš stāstīja par biznesa modeļa izvēli uzņēmumam, par sava zīmola stāsta veidošanu un komunicēšanu, kā arī sniedza praktiskus pārdošanas un klientu apkalpošanas padomus.

Otrajā semināra daļā jauniešiem tika dota iespēja pielietot jauniegūtās zināšanas, ģenerējot biznesa idejas radošajās darbnīcās, kā arī patstāvīgi veicot dažādus mārketinga uzdevumus, iesaistot Rīga Plaza veikalus un pakalpojumu sniedzējus.

"Uzdrīksties uzvarēt!"

SMU