Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Erasmus+ projekts Talsu Valsts ģimnāzijā 06.03.2018 10:22

Kas ir spēles un kā tās izmantot darbā ar jauniešiem? Uz šo jautājumu atbildes meklēs divdesmit seši skolotāji un jaunatnes darbinieki Talsu Valsts ģimnāzijas projektā “Gaming Power”. Projekts tiek īstenots Erasmus+: Jaunatnes darbinieku mobilitātes programmas ietvaros, un tas ilgst no š.g. janvāra līdz novembrim. Projektā ir iesaistīti dalībnieki no astoņām valstīm - Latvijas, Igaunijas, Rumānijas, Spānijas, Itālijas, Grieķijas, Horvātijas un Slovākijas.

Projekta galvenā aktivitāte - izglītojošs seminārs deviņu dienu garumā norisināsies Talsos. Semināra vadītāji - Ieva Grundšteine (Latvija) un Antonio Benaches (Spānija) ir profesionāli pasniedzēji ar starptautisku pieredzi šajā jomā vairāku gadu garumā. Laika posmā no 27. aprīļa līdz 5. maijam semināra dalībnieki mācīsies, izzinās un darbosies paši, īpašu akcentu liekot uz aktivitātēm, kas saistītas ar izpratnes veicināšanu par sabiedrības dažādību un sociālo iekļaušanu.

Katrs dalībnieks saņems Youthpass sertifikātu. Tas ir Erasmus + Jaunatne darbībā  programmas apstiprināts sertifikāts, kas apliecina  projektu dalībnieku līdzdalību un mācīšanos projektos.

* Projekts “Gaming Power” tiek finansēts ar Eiropas Komisijas “Erasmus+: Jaunatne darbībā”, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

Erasmus+