Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Erasmus+ projekts "Gaming power" 05.06.2018 22:36

2017./2018. mācību gads Talsu Valsts ģimnāzijai aizritējis Erasmus+ projektu zīmē, jo šogad esam aktīvi piedalījušies divu Erasmus+ projektu aktivitāšu īstenošanā. Erasmus+ projekts „Gaming power” norisinājās Talsos laika posmā no 27.aprīļa līdz 5.maijam, pateicoties projekta koordinatorei un angļu valodas skolotājai Lindai Matisonei. Talsu Valsts ģimnāzija īstenoja projekta “Gaming Power” aktivitāti – izglītojošu semināru 25 skolotājiem un jaunatnes darbiniekiem no astoņām valstīm (Igaunija, Spānija, Grieķija, Itālija, Horvātija, Slovākija, Rumānija un Latvija).

Semināru vadīja divi pieredzējuši treneri - pasniedzēji: Ieva Grundšteine (Latvija) un Antonio Benaches (Spānija). Semināra laikā ar neformālās izglītības metodēm dalībnieki mācījās izmantot spēles darbā ar jauniešiem, lai runātu par dažādību un iekļaušanu.

No Talsu Valsts ģimnāzijas projektā piedalījās pieci pedagogi, kuri ieguva jaunas zināšanas un pieredzi saistībā ar spēļu izmantošanu mācību procesā. Projektā iesaistītie skolotāji un jaunatnes darbinieki viesojās arī Talsu Valsts ģimnāzijā, Talsu Bērnu un jauniešu centrā, kā arī pie Talsu novada domes priekšsēdētāja Edgara Zeldera.

Ar rakstu par projektu iespējams iepazīties talsi.lv mājaslapā - http://www.talsi.lv/izglitiba136/erasmus_projekts_talsu_valsts_gimnazija


Pievienotie attēli

Pievienotās galerijas

Erasmus+ projekts "Gaming power"

Koncerts Erasmus+ projekta "Gaming power" dalībniekiem


Atslēgvārdi

Erasmus+